Napisz do nas info@one-art.pl lub zadzwoń +48.793.502.315

Bardzo chętnie porozmawiamy o Twoich pomysłach

Projekty do druku

DO DRUKU

Zajmujemy się projektowaniem grafiki dla potrzeb www, ale również specjalizujemy się w przygotowaniu materiałów do druku. Od wizytówek, ulotek i plakatów po skład czasopism, projekty okładek książek, a nawet wielkoformatowe banery czy billboardy. Wszystko to możemy zaprojektować wg Państwa wytycznych.

Projekty opakowań

PROJEKTY OPAKOWAŃ

Aby sprzedać produkt musi on być atrakcyjny. Niestety często atrakcyjne produkty opakowane są w mniej reprezentatywne opakowania – dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy nową usługę – projekty opakowań. Projekty wykonujemy na dwa sposoby – z gotowych wykrojników lub z przygotowaniem wykrojnika wg wytycznych.

Robimy wszelkie projekty do druku

CZEGOKOLWIEK POTRZEBUJESZ

Nawet najbardziej obszerny opis dostępnych usług może pominąć to czego akurat Państwo potrzebują – dlatego zapraszamy do kontaktu z nami – postaramy się przygotować do druku co tylko Państwo sobie zażyczą.

Oddzwonimy w
24hskorzystaj z formularza (*Twoich danych nie podamy nikomu) –>
Mogłoby się wydawać, że nasze usługi są drogie. Nic bardziej mylnego – jesteśmy znani z tego, że przedstawiamy jedne z najniższych wycen na rynku. Większość naszych Klientów pozyskaliśmy i nadal pozyskujemy z polecenia – „pocztą pantoflową”, natomiast pozostałych pozyskaliśmy i pozyskujemy w oparciu o własne kampanie marketingowe w Internecie. W związku z tym możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze ceny na rynku za projekty najwyższej klasy.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.