Napisz do nas info@one-art.pl lub zadzwoń +48.793.502.315

Bardzo chętnie porozmawiamy o Twoich pomysłach

Referencje

Logo MyElphi.comZ pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy One-Art w zakresie realizacji sklepu internetowego. Podczas naszej współpracy wszelkie zlecenia realizowane były sprawnie i profesjonalnie, a w wielu przypadkach Przedstawiciel One-Art dodatkowo doradzał najlepsze rozwiązania bądź przedstawiał różne opcje możliwe do realizacji, z których wybrane dziś rewelacyjnie sprawdzają się w funkcjonującym już sklepie. Nawet najbardziej oryginalne wymagania z naszej strony firma One-Art analizowała i starała się spełnić naszą wizję sklepu.
I tu wielki ukłon dla One-Art za kreatywność, cierpliwość : ) i ogromną otwartość na zlecającego, także takiego, któremu całkowicie obcy jest świat programowania, kodów i aplikacji. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy z firmą One-Art i szczerze polecam wszystkim, którzy szukają firmy, która nie tylko wykona zlecenie, ale także doradzi najlepsze rozwiązania. Wynik naszej współpracy, którą nadal kontynuujemy, można obejrzeć pod adresem www.myelphi.com.

Marta Łukawska-Daruk, MYELPHI.COM

Z firmą One-Art rozpoczęliśmy współpracę w maju 2011r. Od początku byliśmy pod dużym wrażeniem szybkości odpowiedzi na zadawane pytania oraz zaangażowania ze strony firmy w wykonywane prace. Jakość i profesjonalizm zawsze był na pierwszym miejscu. Można powiedzieć że rozumieliśmy się bez słów. Z każdym miesiącem współpraca nabierała tempa, jak zaangażowanie zespołu One-Art.
Od momentu podjęcia współpracy można stwierdzić że wybór One-Art jako partnera jest bardzo trafny i takiej owocnej współpracy życzymy każdemu kto szuka profesjonalistów.

Krzysztof Dusza, JESTESMODNA.PL

Logo DSFASHION.plZ największym przekonaniem polecamy współpracę z One-Art. Firma ta od początku naszej współpracy wykazała się profesjonalizm w działaniach prowadzących do stworzenia responsywnego sklepu internetowego, który bedzie spełniał nie tylko nasze wymagania, ale także będzie intuicyjny dla naszych klientów. Kontakt na najwyższym poziomie jak i samo podejście do realizaji zadań które powierzyliśmy. Dla One-Art nie ma rzeczy niemożliwych… specjalisci tej firmy w 100% poświecają swój czas zleceniu, które otrzymują dzieki czemu efekty widać na stronie naszego sklepu. Dla nas współpraca z One-Art nie skonczyła się na stworzeniu pięknej witryny sklepowej, nadal z powodzeniem trwa. Jeśli brakuje wam pomysłu lub potrzebujecie prawdziwych profesjonalistów znających się na swoim fachu, zróbcie krok do przodu. A od pierwszego kontaktu z One-Art będziecie pewni, że to był dobry ruch.

Marcin Danielczok, DSFASHION.PL

Wybrałam One-Art, ponieważ preferuję wysoką jakość usług, profesjonalne ich wykonanie, a także miłą współpracę. Moje dwie strony internetowe, wizytówki oraz logo zostały zaprojektowane przez Agencję One-Art, którą odkryłam przypadkiem. Bardzo spodobał mi się zaprojektowany przez nich sklep internetowy. Już pierwszy kontakt z tą firmą dał mi dowód, że mam do czynienia z profesjonalistami. Designerzy wykazali się dużą kreatywnością, a programiści służyli i do tej pory służą mi pomocą. Efekty pracy One-Art można podziwiać na www.ubraniadlawysokich.pl oraz www.ifla.pl

Renata Dzierżanowska właścicielka marki iFLA i sklepu UBRANIADLAWYSOKICH.PL

Firma One-Art w pełni zadowalająco wykonała dla nas stronę internetową artx.pl Niesamowicie istotne przy pracach nad tego typu projektami są: empatia, zrozumienie oraz szybka reakcja na wszelkie pojawiające się pytania, pomysły czy rozwiązania – współpraca z firmą One-Art obfitowała we wszystkie powyższe, co więcej profesjonalizm przejawiający się na każdym etapie współpracy skłania nas do zaufania firmie One-Art i powierzenia jej wykonania kolejnych projektów. Mamy poczucie, że zostaliśmy obsłużeni w pełni profesjonalnie oraz indywidualnie – po zbudowaniu serwisu otrzymaliśmy stworzoną specjalnie dla nas isntrukcję obsługi i wciąż możemy liczyć na pomoc ze strony fachowców firmy One-Art

Mariusz Krawczak, Prezes Zarządu ART-X Sp. z o.o.

Niniejszym mam przyjemność zarekomendować firmę One-Art z którą rozpoczęliśmy współpracę w 2011 roku podczas realizacji rozbudowanego serwisu www.oldruk.pl. Jednym z głównych kryteriów wyboru wykonawcy była przystępna cena, profesjonalizm i szybkość wykonanej realizacji. Firma One-Art indywidualnie podchodzi do klienta spełniając wszelkie wysoko postawione wymagania.
Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy i polecamy rozpoczęcie działań
z One-Art.

Marek Alchimowicz DRUKARNIA OLDRUK.PL

Z przyjemnością polecam firmę One-Art.pl jako godnego zaufania partnera. Osobiście miałam kontakt z Panem Łukaszem Rozwadowskim, który przebiegał w przebiegał w przyjaznej atmosferze, otwartej na moje sugestie na każdym etapie współpracy. Efektem jest strona internetowa mojego biura, z której wyglądu i działania jestem w pełni zadowolona.

Renata Pawlak BIURO RACHUNKOWE OPTIMA

 

Współpracę z One-Art.pl rozpocząłem na początku 2012 roku. Agencja One-art.pl zrobiła dla mnie portal społecznościowy CarGenesis.com. Portal stworzony jest dla fanów motoryzacji a także dla wszystkich właścicieli samochodów. Firma wykazała się dużym profesjonalizmem oraz kreatywnością. Ja nadal korzystam z usług one-art.pl i polecam tą firmę znajomym. Jeśli chcecie zobaczyć efekty tej współpracy, zajrzyjcie na cargenesis.com.

Marcin Bojarski CARGENESIS.COM

 

Współpracę z Agencją One-Art rozpoczęłem w 2008r. O jej istnieniu dowiedziałem się z polecenia zaprzyjaźnionej firmy, która korzystała już z usług One-Art w zakresie stworzenia strony internetowej oraz jej pozycjonowania. Zlecone przeze mnie prace polegały na rejestracji domeny gazelka.pl, otwarciu konta hostingowego, stworzeniu strony internetowej z cms, logotypu oraz późniejszym pozycjonowaniu strony Gazelka.pl. Programiści i designerzy z One-Art stworzyli dla nas serwis jakiego oczekiwaliśmy, a pozycjonowane po kilku miesiącach przyniosło wymierne efekty. Dlatego rekomenduję korzystanie z usług tworzenia stron i pozycjonowania przez Agencję One-Art wszystkim, ceniącym sobie skuteczność i profesjonalizm.

Adam Ostrowski GAZELKA.PL

One-Art odkryliśmy zupełnie przypadkiem. Spodobał nam się prezentowany przez nich moduł sklepu – był bardzo intuicyjny i oferował wiele funkcji, ułatwiających codzienną pracę. Już pierwszy kontakt z nimi upewnił nas, że świetnie trafiliśmy. Przygotowali dla nas oryginalny projekt graficzny. Pracowali szybko, a przy tym niezwykle profesjonalnie. Zadbali o każdy szczegół naszego sklepu. Służyli pomocą w razie wątpliwośc***!!! Zobaczcie sami na nahamaku.com

Olgierd Jacher KSIĘGARNIA NA HAMAKU

Niedawno założyłem własną firmę i skorzystałem z usług firmy One-Art w zakresie zaprojektowania strony www. i loga firmy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą One-Art. Moja strona i logo zostały zaprojektowane bardzo profesjonalnie.Polecam skorzystanie z usług tej firmy. Zainteresowanych odsyłam na moją stronę www.fhuniagara.pl w celu zapoznania się z efektem pracy firmy One-Art.

Jarosław Kapłon FHU NIAGARA

 

Logotyp Stajnia DrwalStajnia Drwal- czyli my, zgłosiliśmy się z prośbą do One-Art o stworzenie logo stajni i ku naszemu zaskoczeniu, projekt został wykonany w kilka dni, a samo wykonanie od razu nam pod pasowało – dzięki tej firmie mamy wreszcie to, co było naszym oczekiwaniem. Polecamy firmę, rekomendujemy ją i cieszymy się ze wspaniałej współpracy.

 

Anna i Tomasz Drwal STAJNIA DRWAL

 

Współpracę z One-Art.pl rozpoczęłam w listopadzie 2012 roku. Firma One-Art.pl stworzyła dla mnie w pełni profesjonalny sklep internetowy Kapryss.pl. Od chwili podjęcia współpracy można stwierdzić, że wybór One-art.pl był bardzo dobry. Firma godna polecenia i zaufania.

Anna Pałafij Sklep internetowy KAPRYSS.PL

 

 

Idealna firma, wzorowe i szybkie wykonanie, miły kontakt oraz zero problemów z jakimkolwiek skryptem. Polecam każdemu, który lubi mieć do czynienia z profesjonalizmem.

Paweł Szczęśniak DARMOWE-PREZENTY.PL

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.