Napisz do nas info@one-art.pl lub zadzwoń +48.793.502.315

Bardzo chętnie porozmawiamy o Twoich pomysłach

WebDesign WebDesign
Tworzenie stron internetowych to jedna z naszych głównych dziedzin w której osiągamy największe sukcesy. Tworzymy strony internetowe w oparciu o najnowsze technologie – HTML5 i CSS3

E-Commerce E-Commerce
Zakupy On-Line za pośrednictwem sklepów internetowych stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Tworzone przez nas sklepy są optymalne dla przeglądarek, szybko się wczytują i posiadają niebanalny design wyróżniający naszych Klientów od ich konkurencji.

Pozycjonowanie Pozycjonowanie
Strony internetowe, sklepy i inne serwisy internetowe mają sens istnienia tylko wtedy, gdy są odwiedzane przez użytkowników sieci. Pozycjonowanie to często pracochłonny i długotrwały proces, który owocuje wzrostem liczby użytkowników odwiedzających pozycjonowany serwis.

Hositng Hositng
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i profesjonalnym zabezpieczeniom nasze serwery są bardzo chętnie wybierane przez właścicieli sklepów internetowych. Nasze serwery potrafią wiele – między innymi zapewniają codzienne kopie bezpieczeństwa Państwa serwisów.

ID ID
Logotyp to bardzo ważny element w każdym biznesie – jest on wizualnym odzwierciedleniem tego czym dana firma się zajmuje. Tworzenie logo to również proces, który może trwać – ale u nas pracujemy zawsze do pełnej akceptacji projektu.

Print Print
Tak u nas nazywa się grupa usług związanych z projektowaniem grafiki do druku. W grupie tej znajdują się usługi projektowania ulotek, wizytówek, banerów, ale także projekty opakowań produktów, okładek książek czy nawet skład czasopism.

Jak działamy?

1

Pierwszy kontakt jest najistotniejszy – to w tym momencie ustalamy szczegóły danego projektu, wycenę i terminy..

2

Następnie nie tracąc czasu bierzemy się za realizację zlecenia – przesyłamy projekty i zamykamy kolejne etapy zlecenia

3

Na sam koniec prosimy o akceptację projektu – po jej uzyskaniu rozliczamy zlecenie. Często jednak na tym się nie kończy bo nasi Klienci wracają i chcą więcej.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.